لنز رنگی

لنزهای فصلی و سالانه رنگی

لنز رنگی روزانه دهب Dahab

لنزهای رنگی روزانه دهب DAHAB به طور انحصاری توسط یکی از تولید کنندگان برجسته کره ای به نام  Waleed Optics تولید شده است. لنزهای رنگی روزانه دهب DAHAB در دو کالکشن “GOLD” و “PLATINUM” و در 29 رنگ و طراحی روانه بازار شده اند. لنز های رنگی روزانه دهب با دیامتر 14.2mm  از محدود لنز های رنگی روزانه با بزرگنمایی بالا موجود در ایران می باشند. اکسیژن رسانی، راحتی در چشم و قیمت مناسب لنز روزانه رنگی دهب منجر به رضایت بالای طرفداران این محصول شده است. در صورت رعایت اصول مراقبت از لنز تماسی، مصرف این لنز هیچ گونه عواقب و حتی خشکی چشمی ایجاد نمی کند.

لنز رنگی سالانه آرین ARYAN

از 300،000 تا 405،000
لنز طبی رنگی سالانه آرین Aryan لنز آرین از بهترین و مقرون به صرفه ترین لنزهای چشمی در دسته لنز های طبی رنگی سالانه است. لنز Aryan محصول کشور کره بوده و با حجم آب 42 ٪ و اکسیژن رسانی بالا از راحت‌ترین لنز های طبی رنگی سالانه به شمار میرود و رضایت اغلب مصرف کنندگان را به دنبال داشته است. این محصول با دیامتر 14.5 دارای طراحی به روز و تنوع رنگ خاص و طبیعی است ، همچنین طراحی این لنز بر بروی چشم های تیره نتیجه ی دلچسب و طبیعی داشته و همین مسئله این لنز چشمی را از پرفروش ترین لنز های طبی رنگی سالانه در خرید های حضوری قرار داده است.

لنز رنگی سالانه الگانس ELEGANCE

از 300000 تا 405000 تومان
لنز طبی رنگی سالانه الگانس لنز الگانس از بهترین و مقرون به صرفه ترین لنزهای چشمی در دسته لنز های طبی رنگی سالانه است. لنز ELEGANCE محصول کشور کره بوده و با حجم آب 42 ٪ و اکسیژن رسانی بالا از راحت‌ترین لنز های طبی رنگی سالانه به شمار میرود و رضایت اغلب مصرف کنندگان را به دنبال داشته است. این محصول با دیامتر 14.5 دارای طراحی به روز و تنوع رنگ خاص و طبیعی است ، همچنین طراحی این لنز بر بروی چشم های تیره نتیجه ی دلچسب و طبیعی داشته و همین مسئله این لنز چشمی را از پرفروش ترین لنز های طبی رنگی سالانه در خرید های حضوری قرار داده است.

لنز رنگی سالانه ایلوژن illusion

480,000 تومان
طراحی لنز رنگی ایلوژن به صورت بدون دور با دیامتر (قطر) 14.2mm  باعث بزرگنمایی متوسط و طبیعی قسمت رنگی چشم میشود. لنز های رنگی illusion در دو نوع: 1- لنز رنگی آرایشی (بدون نمره) و 2- لنز طبی رنگی ( نمره دار برای اصلاح ضعف بینایی) موجود می باشد. لنز های طبی رنگی سالانه ایلوژن جهت اصلاح نزدیک بینی از نمره -0.25 تا -10.00 موجود می باشد. لنز های رنگی ایلوژن با پیکسل های خطی و از تناژ رنگ های طوسی ، نقره ای ، کاراملی ،خاکی ، آبی آسمانی و سبز پسته ای تشکیل شده اند. لنز های رنگی ایلوژن با انحنای 8.6 مناسب برای انواع قرنیه های چشم به جز افراد با مشکلات و بیماری های خاص قرنیه چشمی می باشد. لنز های رنگی ایلوژن از متریال polymacon ساخته میشوند و ازین رو دارای عمر یکساله از زمان باز کردن پلمپ لنز هستند.

لنز رنگی سالانه پلی ویو Polyvue

از 430000 تا 500000
لنز رنگی سالانه پلی ویو Polyvue لنز رنگی پلی ویو Polyvue از بهترین و راحت ترین لنزهای رنگی سالانه است که اگر از مصرف کنندگان لنز  رنگی سالانه باشید حتما نامش را شنیده اید. لنز رنگی پلی ویو محصول کشور کره بوده و با حجم آب 43 ٪ و اکسیژن رسانی بالا از راحت‌ترین لنز های رنگی سالانه به شمار میرود و رضایت اغلب مصرف کنندگان را به دنبال داشته است. لنز رنگی پلی ویو با دیامتر 14.5 میلیمتر دارای طراحی به روز و تنوع رنگی خاص و طبیعی در 11 رنگ است ، همچنین طراحی لنز رنگی پلی ویو بر روی چشم های تیره نتیجه ی دلچسب و طبیعی داشته و همین مسئله لنز رنگی پلی ویو polyvue را از پرفروش ترین لنز های رنگی سالانه در خرید های حضوری قرار داده است. (در قسمت توضیحات بیشتر گفته ایم.)

لنز رنگی سالانه دهب Dahab

675,000 تومان
لنزهای رنگی دهب یا پرفروش ترین برند این روزهای فروشگاه حضوری و آنلاین لنز ما! لنز های رنگی  DAHAB به طور انحصاری توسط یکی از تولید کنندگان برجسته کره ای به نام  Waleed Optics تولید شده است. لنز های رنگی دهب در دو نوع طول عمر متفاوت:1-فصلی و 2_سالانه تولید و ارائه میشود، از لحاظ طراحی و رنگ هر دو نوع یکسان هستند و فقط در دیامتر (قطر) لنز فصلی و سالانه دهب تفاوت وجود دارد. لنز های  دهب Dahab  در دو حالت  لنز آرایشی دهب (بدون نمره) و لنز طبی دهب(نمره دار) موجود میباشند. لنز طبی رنگی دهب جهت اصلاح نزدیک بینی (نمرات  از 0.5- تا 6.00-) موجود است. لنزهای رنگی سالانه دهب DAHAB در دو کالکشن "GOLD" و "PLATINUM" و در 29 رنگ روانه بازار شده اند، این تنوع طراحی و رنگ آمیزی لنز های رنگی سالانه دهب میتواند هر سلیقه ای را تامین کند. نکته ای که لنز طبی رنگی دهب را از سایر برند ها متمایزکرده است رنگ آمیزی متفاوت و بزرگنمایی بالا و طبیعی لنز های رنگی سالانه دهب (14/8mm) است. لنز های فصلی دهب با دیامتر 14.2 mm ارائه شده است. اکسیژن رسانی، راحتی در چشم و دوام لنز رنگی سالانه و فصلی دهب بسیار بالاست و در صورت رعایت اصول مراقبت از لنز تماسی، مصرف این لنز هیچ گونه عواقب و حتی خشکی چشمی ایجاد نمی کند. معرفی بیشتر لنز های رنگی دهب در قسمت توضیحات.

لنز رنگی سالانه فوکسون FOXCON

از 420،000 تا 855،000

لنز فوکسون foxcon

محصول کشور کره لنزهای رنگی سالانه فوکسون در دو نوع: 1-لنز رنگی آرایشی (بدون نمره) 2-لنز رنگی طبی (نمره دار) موجود است. از بهترین و به صرفه ترین لنزهای چشمی در دستۀ لنزهای رنگی سالانه است. این لنز با 38 درصد حجم آب و اکسیژن رسانی بالا از راحت ترین لنز های رنگی سالانه به شمار می رود و رضایت اغلب مصرف کنندگان را به همراه داشته است. این محصول با دیامتر 14 میلیمتر و تنوع رنگی بالا و مناسب چشم های تیره از محبوب ترین لنزهای طبی رنگی سالانه در خریدهای حضوری است. لنز رنگی فوکسون در دو کاکشن لنز رنگی: کلاسیک و جدید (new) (طبق کاتالوگ پیش رو) موجود و ارائه شده است.  

لنز رنگی سالانه مارشال پرتی آیز Pretty Eyes Marshal

از 450000 تا 480000
قبل از خرید با تماس با مجموعه از موجودی این محصول مطلع شوید.

لنز رنگی سالانه مورنینگ کیو فستیوال Morning Q Festival

از 340،000 تا 450،000
لنز رنگی سالانه مورنینگ کیو فستیوال یکی از پرفروش ترین لنز های رنگی سالانه در سال های اخیر می باشد، علت معروفیت و فروش بالای لنز رنگی سالانه مورنینگ کیو، مهر تایید چشم پزشکان و اپتومتریست ها ست. لنز رنگی سالانه مورنینگ کیو فستیوال محصول کشور کره است. لنز رنگی سالانه مورنینگ کیو فستیوال با اکسیژن رسانی بالا به قرنیه چشم، راحتی بسیار بالایی را به همراه دارد. حجم آب لنز رنگی سالانه فستیوال مورنینگ کیو (38%) می باشد که این پارامتر منجر به راحتی بالای لنز روی سطح چشم میشود. بنابراین این لنز چشمی در صورت رعایت اصول بهداشتی مصرف لنز تماسی، هیچ گونه خشکی چشمی را به همراه نخواهد داشت. ازین رو لنز رنگی سالانه فستیوال میتواند یکی از گزینه های مورد تایید برای افراد علاقه مند به خرید لنز رنگی سالانه باشد. لنز رنگی سالانه فستیوال مورنینگ کیو با دیامتر (سایز) 14 میلی متر، روی سطح قرنیه قرار میگیرد و سایز آن به اندازه ی قسمت رنگی چشم است. که این خود باعث طبیعی تر به نطر رسیدن این لنز رنگی چشمی میشود. اطلاعات بیشتر در قسمت توضیحات... جهت مشاوره و استعلام در دسترس هستیم.

لنز رنگی فصلی بوش اند لومب B&L Natural Color

450,000 تومان
لنز طبی رنگی فصلی بوش اند لامب BAUSCH & LOMB بدون شک از بهترین و راحتترین لنز های طبی رنگی نوع فصلی آنها هستند. لنز طبی رنگی فصلی بوش اند لامب (بوش اند لومب) محصول کشور آمریکا از معدود لنزهای چشمی سیلیکون هایدروژل موجود در بازار ایران است که قابلیت اکسیژن رسانی این لنز ها تا ۶ برابر بیشتر از لنز های دیگر است. این شرکت علاوه بر کیفیت و راحتی بی نظیر لنز های چشمی در رنگ آمیزی نیز سبکی طبیعی و خاص داشته که این محصول را در زمره ی محبوب ترین لنز های طبی رنگی قرار داده است.

لنز رنگی فصلی دهب Dahab

لنزهای رنگی روزانه دهب DAHAB به طور انحصاری توسط یکی از تولید کنندگان برجسته کره ای به نام  Waleed Optics تولید شده است. لنزهای رنگی روزانه دهب DAHAB در دو کالکشن “GOLD” و “PLATINUM” و در 29 رنگ و طراحی روانه بازار شده اند. لنز های رنگی روزانه دهب با دیامتر 14.2mm  از محدود لنز های رنگی روزانه با بزرگنمایی بالا موجود در ایران می باشند. اکسیژن رسانی، راحتی در چشم و قیمت مناسب لنز روزانه رنگی دهب منجر به رضایت بالای طرفداران این محصول شده است. در صورت رعایت اصول مراقبت از لنز تماسی، مصرف این لنز هیچ گونه عواقب و حتی خشکی چشمی ایجاد نمی کند.

لنز رنگی فصلی ژلفلکس کریستال Gelflex Crystal Colors

از 295،000 تا 318000 تومان
لنز رنگی کریستال زلفلکس دارای 43% حجم آب میباشد ، این مسئله منجر به راحتی لنز بر سطح چشم میگردد. علاوه بر این 43%حجم آب در لنز های طبی رنگی کریستال ژلفلکس اکسیژن رسانی این محصول را بسیار بالا برده و میتوان از لنز های رنگی فصلی کریستال ژلفلکس به عنوان راحتترین لنز های فصلی رنگی نام برد. امتیازی که در لنز رنگی کریستال ژلفلکس منجر به فروش بالای آن شده است ، رنگ آمیزی خاص و امروزی آن میباشد، کمپانی ژلفلکس ، کالکشن کریستال کالرز را در 8 رنگ و به دو صورت لنز رنگی طبی (نمره دار) و لنز رنگی آرایشی به بازار عرضه کرده است، که با توجه به قیمت مناسب، اکسیژن رسانی بالا و رنگ و طراحی لاکچری اش در سبد پیشنهادی ما جای گرفته است. قطر لنز های رنگی کریستال ژلفلکس 14.2mm میباشد که منجر به بزرگنمایی بسیاز طبیعی لنز برروی قسمت رنگی چشم شما میشود. اگر چشمان تیره ای دارید لازم است بدانید لنز های رنگی کریستال ژلفلکس روی چشمهای تیره به کررات تست شده و قرار نیست روی چشمان شما بی رنگ و حس جلوه کند و اتفاقا زیبایی و شادابی چشمان شما را دو چندان میکند.

لنز رنگی فصلی سولکو Soleko Queens

از 270،000 تا 280،000

لنز طبی رنگی فصلی سولکو Soleko Queens بدون شک از بهترین و باکیفیت ترین لنز های طبی رنگی فصلی هستند. لنز طبی رنگی فصلی سولکو محصول کشور ایتالیا از معدود لنزهای چشمی سیلیکون هایدروژل موجود در بازار ایران است که قابلیت اکسیژن رسانی این لنز ها تا ۶ برابر بیشتر از لنز های دیگر است.

متریال ساخت این محصول Ocofilcon ld با حجم آب تشکیل دهنده ی 43% می باشد.

لنز های رنگی فصلی سولکو به صورت طبی (نمره دار ) و زیبایی موجود می باشد. این محصول قابلیت اصلاح نزدیک بینی را تا نمره ی -6.00 دارد.

لنز های رنگی فصلی سولکو با دیامتر 14.2 وبا طراحی دور دار بزرگنمایی طبیعی به چشم می دهند.

این شرکت علاوه بر کیفیت و راحتی بی نظیر لنز های چشمی در رنگ آمیزی نیز سبکی طبیعی و خاص داشته که این محصول را در زمره ی محبوب ترین لنز های طبی رنگی قرار داده است. این محصول در 8 رنگ موجود است.

لنز رنگی فصلی فرشلوک Freshlook

450,000 تومان

مجموعه لنز های چشمی FreshLook دارای تنوع گسترده ای هستند. لنز رنگی فرشلوک محصول کشور آمریکا و پر فروش ترین لنز رنگی دنیا می باشد. طراحی لنز های رنگی فرشلوک به گونه ایست که رنگ لنز تماسی با رنگ چشم شما ترکیب می شود تا جلوه ای فوق العاده طبیعی داشته باشد.

ابتدا رنگ مورد علاقه خود را پیدا کنید!

گالری تصاویر لنز رنگی فرشلوک را ورق بزنید تا ببینید که چگونه لنز های رنگی FreshLook در چشم واقعی دیده می شود. لنز های رنگی فرشلوک در دو دسته ی COLORS و COLORBLENDS طراحی و عرضه شده اند. که در ادامه به توضیح کامل این دو دسته میپردازیم.

لنز های رنگی فرشلوک در دو نوع زیبایی(بدون نمره) و طبی رنگی (نمره دار) به بازار عرضه میشوند.

لنز رنگی فصلی مورنینگ کیو فستیوال Morning Q Festival

از 200،000 تا 340،000
لنز مورنینگ کیو فستیوال یکی از پرفروش ترین لنز های رنگی فصلی در سال های اخیر می باشد، علت معروفیت و فروش بالای این محصول، مهر تایید چشم پزشکان و اپتومتریست ها ست. لنز رنگی فصلی مورنینگ کیو فستیوال محصول کشور کره است. لنز فستیوال با اکسیژن رسانی بالا به قرنیه چشم، راحتی بسیار بالایی را به همراه دارد. حجم آب آن (38%) می باشد که این پارامتر منجر به راحتی بالای لنز روی سطح چشم میشود. بنابراین این لنز چشمی در صورت رعایت اصول بهداشتی مصرف لنز تماسی، هیچ گونه خشکی چشمی را به همراه نخواهد داشت. ازین رو این محصول میتواند یکی از گزینه های مورد تایید برای افراد علاقه مند به خرید لنز رنگی فصلی باشد. لنز رنگی فصلی فستیوال مورنینگ کیو با دیامتر (سایز) 14 میلی متر، روی سطح قرنیه قرار میگیرد و سایز آن به اندازه ی قسمت رنگی چشم است. که این خود باعث طبیعی تر به نطر رسیدن این لنز رنگی چشمی میشود. اطلاعات بیشتر در قسمت توضیحات... جهت مشاوره و استعلام در دسترس هستیم.