لنزهای فوکسون

معرفی و بررسی انواع لنزهای برند فوکسون

لنز رنگی سالانه فوکسون foxcon

محصول کشور کره می باشد.

لنزهای رنگی سالانه فوکسون در دو نوع: ۱-لنز رنگی آرایشی (بدون نمره) ۲-لنز رنگی طبی (نمره دار) موجود است.

از بهترین و به صرفه ترین لنزهای چشمی در دستۀ لنزهای رنگی سالانه است.

این لنز با ۳۸ درصد حجم آب و اکسیژن رسانی بالا از راحت ترین لنز های رنگی سالانه به شمار می رود

و رضایت اغلب مصرف کنندگان را به همراه داشته است.

این محصول با دیامتر ۱۴ میلیمتر و تنوع رنگی بالا و مناسب چشم های تیره از محبوب ترین لنزهای طبی رنگی سالانه در خریدهای حضوری است.

لنز رنگی فوکسون در دو کاکشن لنز رنگی: کلاسیک و جدید (new) (طبق کاتالوگ پیش رو) موجود و ارائه شده است.

لنز طبی سالانه FOXCON فوکسون

از بهترین و به صرفه ترین لنزهای چشمی در دستۀ لنزهای طبی سالانه است.

این لنز با ۳۸ درصد حجم آب و اکسیژن رسانی بالا از راحت ترین لنزهای طبی سالانه به شمار می رود و رضایت اغلب مصرف کنندگان را به همراه داشته است.

این محصول با دیامتر ۱۴ میلیمتر از محبوب ترین لنزهای طبی سالانه در خریدهای حضوری است.

لنز رنگی فوکسون در دو کاکشن لنز رنگی کلاسیک فوکسون و لنز رنگی جدید (new) فوکسون به بازار عرضه شده است. اگرچه کیفیت ،متریال و فرآیند ساخت دو کالکشن لنز رنگی کلاسیک فوکسون و لنز رنگی جدید فوکسون دقیقا یکی بوده و از لحاظ جنس، اکسیژن رسانی و حتی بسته بندی هیچ تفاوتی ندارند، اما کالکشن لنز رنگی جدید (new) با تاخیر به نسبت کالکشن لنز رنگی کلاسیک و با طراحی و رنگ آمیزی امروزی وارد بازار شده است.

هر دو کالکشن لنز های رنگی فوکسون از متریال polymacon و با طول عمر یک ساله تولید میشوند ازین رو خرید لنز های رنگی فوکسون با توجه به دوام بالا و رنگ آمیزی متنوع و زیبا برای استفاده روزانه به مدت یکسال بسیار مقرون به صرفه است.

حجم آب در لنز های رنگی فوکسون ۳۸% میباشد که منجر به راحتی لنز بر سطح چشم و میزان اکسیژن رسانی بالای لنز رنگی فوکسون به سطح چشم میشود. در صورت رعایت اصول مراقبت از لنز های چشمی، لنز های رنگی فوکسون به هیچ عنوان منجر به خشکی یا بیماری های چشمی نمیشوند.

کالکشن کلاسیک لنز رنگی فوکسون از هفده کد رنگ تشکیل شده است،

سه رنگ در تناژ قهوه ای (عسلی بدون دور، عسلی دور مشکی، قهوه ای عسلی دور مشکی)

سه رنگ در تناژ سبز (سبز ، سبز دور مشکی، سبز عسلی دور مشکی)

سه رنگ در تناژ طوسی (طوسی؛ طوسی دور مشکی، طوسی عسلی دور مشکی)

  • لنز رنگی سالانه فوکسون
  • لنز رنگی سالانه فوکسون
  • لنز رنگی سالانه فوکسون

سه رنگ در تناژ آبی (آبی ،آبی دور مشکی ، آبی عسلی دور مشکی).

لنز رنگی سالانه فوکسون
لنز رنگی سالانه فوکسون
لنز رنگی سالانه فوکسون

این ۱۲ رنگ به صورت کلاسیک و برای افراد علاقه مند به لنز های رنگی طبیعی که تغییری طبیعی در چهره ایجاد میکنند ارائه شده است.

۴ رنگ دیکر کالکشن کلاسیک لنز رنگی فوکسون، به لنز های ICE لنز رنگی فوکسون معروف هستند، این ۴ لنز فوکسون طراحی بسیار زیبا و طبیعی ای دارند و توصیه میکنیم اگر به دنبال خرید لنز رنگی بدون دور هستید حتما لنز های ICE (یخی) فوکسون را ببینید.

لنز عسلی ICE فوکسون، لنز طوسی ICE فوکسون ، لنز سبز ICE فوکسون ، لنز آبی ICE فوکسون

لنز رنگی سالانه فوکسون
لنز رنگی سالانه فوکسون
لنز رنگی سالانه فوکسون
لنز رنگی سالانه فوکسون

و اما معرفی آخرین لنز رنگی فوکسون از کالکشن کلاسیک،

لنز مشکی فوکسون، در مورد لنز مشکی فوکسون باید بگوییم، لنز مشکی صرفا برای برجسته کردن و بزرگنمای قسمت رنگی چشم به کار میرود و به کسانی که دوست دارند گیرایی و تیرگی چشم های خود را حفظ کنند و فقط چشمانی برجسته تر و بزرگتر داشته باشند این لنز جذاب را توصیه می کنیم. علاوه بر این لنز مشکی فوکسون از لنز های رنگی مورد پسند آقایان علاقه مند به مصرف لنز رنگی است که دوست دارند چشم هایی زییا تر، بزرگتر و تیره تر اما بدون تغییر رنگ و روشنی داشته باشند.

لنز رنگی سالانه فوکسون


کالکشن جدید لنز رنگی فوکسون:

کالکشن جدید لنز رنگی فوکسون از ۷ رنگ تشکیل شده است، این هفت رنگ جدید لنز رنگی فوکسون ، طبق آخرین مد روز دنیا و برای جذب افراد علاقه مند به استفاده از لنز رنگی طبق آخرین مد، تولید و طراحی شده اند.
کالکشن جدید لنز رنگی فوکسون از معدود لنز های رنگی است که علاوه بر کیفیت و راحتی بالا، رنگ آمیزی بی نظیر و به روزی دارد. ازین رو کالکشن جدید لنز رنگی فوکسون در فروشگاه حضوری ما به لنز عروس نیز معروف است، زیرا لنز رنگی فوکسون، با حجم آب ۳۸% اکسیژن رسانی بسیار بالا و در نتیجه راحتی بالایی بر سطح قرنیه ایجاد میکند.
که این عامل احتمال خشکی چشم، اشک ریزش و قرمزی چشم حین مصرف لنز را به صفر میرساند.
ازین رو میتوانیم به راحتی لنز رنگی فوکسون را که کیفیت آن تایید شده است به عروس خانم ها که زیبایی، سلامت و تازگی چشم هایشان از اهمیت بالایی بر خوردار است و باید در روز عروسی لنز رنگی فوکسون را ساعات طولانی در چشمشان نگه دارند پیشنهاد دهیم.
کالکشن جدید لنز رنگی فوکسون بر دو رنگ طوسی و کاراملی (روشن تراز عسلی) تاکید داشته است. زیرا امروزه این دو رنگ در طراحی و ساخت لنز های رنگی بسیار پر طرفدار شده اند.

لنز های رنگی فوکسون در دو نوع لنز رنگی آرایشی فوکسون  FOXON (صرفا برای زیبایی)

و لنز طبی رنگی فوکسون FOXON (نمره دار) برای اصلاح نزدیک بینی از نمره ی ۰٫۵- تا ۸٫۰۰- موجود میباشد.

Ocean Gray FOXCON
پیکسل طراحی لنز رنگی اوشن گری مخلوطی از رنگ طوسی، آبی آسمانی و سبز مایل به طوسی است.
طراحی لنز اوشن گری بدون دور بوده و ازین رو در عین طبیعی جلوه کردن در چشم ، زیبایی و بزرگنمایی خاص خود را به چشم میدهد.
در صورتی که از مصرف لنز های رنگی مرسوم خسته شده اید و به دنبال لنز رنگی ای طبیعی اما متفاوت هستید، لنز رنگی اوشن گری OCEAN GRAY فوکسون میتواند تنوع مورد نظرتان را برای چهره ی شما به ارمغان آورد.
(رنگ اوشن گری از کالکشن لنز های رنگی فوکسون، پر فروش ترین لنز رنگی یک سال اخیر در فروش حضوری و آنلاین ما بوده است.) لنز رنگی اوشن گری فوکسون به صورت نمره دار تا نمره ی (-۸٫۰۰) و بدون نمره یا آرایشی (صرفا زیبایی) موجود است.

 

لنز رنگی سالانه فوکسون

Marine FOXCON

اما کالکشن جدید لنز رنگی فوکسون ، سلیقه ی افراد علاقه مند به لنز رنگی دور دار را نیز تامین کرده است! لنز    ocean gray foxcon به صورت دور دار و با بزرگنمایی بیشتر ، با نام مارین برای افراد علاقه مند به لنز رنگی دور دار و بزرگنمایی بالا طراحی و به بازار عرضه شده است. لنز رنگی مارین فوکسون به صورت نمره دار تا نمره ی (-۸٫۰۰) و بدون نمره یا آرایشی (صرفا زیبایی) موجود است.

لنز رنگی سالانه فوکسون

Golden yellow FOXCON

لنز رنگی گلدن یلو فوکسون ، با پیکسل های رنگی طوسی و طراحی فوق العاده را میتوان به عنوان طبیعی ترین لنز رنگی موجود نامگذاری کرد ، این لنز رنگی به حدی در عین زیبایی طبیعی است ، که به آقایان ، خانم های که نمی‌خواهند غیر طبیعی تغییر کنند و حتی خانم های محجبه توصیه میشود. با استفاده از لنز رنگی گلدن یلو فوکسون زیبایی چشم های شما دو چندان میشود اما کسی باور نمی‌کند که در چشم شما لنز باشد! این رنگ به صورت نمره دار و بدون نمره (آرایشی زیبایی) موجود میباشد، لنز گلدن یلو فوکسون مناسب افراد با مو و ابرو های تیره و روشن می باشد و محدودیتی ندارد. لنز گلدن یلو فوکسون به صورت نمره دار تا نمره ی (-۸٫۰۰) و بدون نمره یا آرایشی (صرفا زیبایی) موجود است.

لنز رنگی سالانه فوکسون

Caramel FOXCON

لنز رنگی کارامل فوکسون، لنز کارامل یا کرمی (caramel) لنز مورد علاقه ی آرایشگران و عکاسان! لنز رنگی کارامل فوکسون یکی از طبیعی ترین لنز های کارامل موجود می باشد. لنز کارامل چشم را روشن و خاکی رنگ می‌کند و زیبایی چشم و میکاپ فرد را دو چندان نشان می دهد ، همینطور در زمان عکاسی و زیر نور خورشید چهره را بسیار زیبا تر و تازه تر میکند. ازین رو توصیه ی بسیاری از آرایشگران حرفه ای لنز کارامل می باشد. اگر موهای روشنی دارید در انتخاب لنز رنگی کارامل فوکسون شک نکنید. لنز کارامل فوکسون به صورت نمره دار تا نمره ی (-۸٫۰۰) و بدون نمره یا آرایشی (صرفا زیبایی) موجود است.

لنز رنگی سالانه فوکسون

Warm Hazel FOXCON یا کارامل دور دار

کمپانی تولید لنز رنگی فوکسون در مورد لنز رنگی کارامل هم سلیقه ی افراد علاقه مند به لنز رنگی دور دار را در نظر گرفته و ازین رو لنز رنگی کارامل را به صورت دور دار با چند رگه ی مشکی نیز به بازار عرضه کرده است. اگر شما موهای تیره ای دارید و فکر می کنید با توجه به ابرو های تیره لنز رنگی کارامل به چهره ی تان نمی آید ، لنز رنگی وارم هیزل فوکسون میتواند زیبایی تان را چند برابر کند ، علاوه بر این لنز وارم هیزل فوکسون برای استفاده ی روز مره نیز بسیار زیبا و طبیعی جلوه میکند و با وجودروشن بودن اما حتی بدون آرایش هم طبیعی و زیبا به نظر می‌رسد. لنز warm hazel فوکسون به صورت نمره دار تا نمره ی (-۸٫۰۰) و بدون نمره یا آرایشی (صرفا زیبایی) موجود است.

لنز رنگی سالانه فوکسون

Yellow Brown FOXCON

لنز یلو براون فوکسون که ما آن را لنز طلایی نامیدیم! طراحی و رنگ آمیزی این رنگ از لنز رنگی فوکسون بسیار خاص و منحصر به فرد است. لنز رنگی یلوبراون فوکسون با رگه های طلایی ظاهر بسیار متفاوتی به خود گرفته و میتواند مکمل چهره ای با موهای  بلوند باشد، اگر به دنبال لنز رنگی خاص و چهره ای خیره کننده در مراسمات و ملاقات هایتان هستید، حتما به رنگ Yellow Brown Foxcon نگاهی بی اندازید.لنز Yellow Brown فوکسون به صورت نمره دار تا نمره ی (-۸٫۰۰) و بدون نمره یا آرایشی (صرفا زیبایی) موجود است.

لنز رنگی سالانه فوکسون

Ivory FOXCON عاج فیلی

رنگ آخر هم رنگ ivory فوکسون (آج فیلی) که ترکیبی از پیکسل های کارامل و طوسی می‌باشد و اصطلاحا به رنگ خاکی معروف است. طراحی بدون دور لنز رنگی ایوری فوکسون نیز از پر فروش ترین لنز های رنگی است و جدا از استفاده ی روز مره ، با میکاپ و در مراسمات زیبایی دو چندانی پیدا میکند. این رنگ برای هر دو گروه با موهای تیره و یا روشن قابل استفاده و زیباست. لنز رنگی ایوری فوکسون به صورت نمره دار (از نمره ی ۰تا ۸٫۰۰-) و بدون نمره یا آرایشی موجود می باشد.

لنز رنگی سالانه فوکسون

برای مشاوره انتخاب و خرید در دسترس شما هستیم:
۰۹۹۰۷۶۳۰۶۹۳