لنز طبی آکوویو ACUVUE® معتبرترین مارک معرفی شده توسط متخصصان مراقبت از چشم در سطح جهان است. هر چشم متفاوت است و ACUVUE® در ساخت لنز های طبی از همه آنها الهام گرفته است. به همین دلیل لنزهای تماسی ما دارای نوآوری های EYE-INSPIRED هستند تا با هر شرایط چشمی بتوانید دنیای خود را به وضوح ببینید ، آزادانه حرکت کنید و احساس راحتی کنید.

چرا لنز های آکوویو acuvue ؟

 

 • بلوک UV برای سلامت چشم
 • به محافظت از چشمان شما در برابر اشعه خورشید کمک می کند.
 • آنتی اکسیدان ها
 • با کمک آنتی اکسیدان ها به راحتی بیشتر لنز های تماسی کمک میکند.
 • BLINK(حرکت کمتر لنز ذر چشم های آستیگمات)
 • برای استیگماتیسم چهار ناحیه تثبیت کننده به ثابت ماندن لنز کمک می کند.
 • لبه نازک برای راحتی
 • برای راحتی از لبه های نازک طراحی شده است.
 • رطوبت
 • برای رطوبت رسانی آبرسانی داخلی برای کمک به احساس شادابی چشم شما.
 • برای دید چند منظوره چشمان شما
 • دقیقاً متناسب با افزایش سن شما این لنز ها دو کانونه و برای بهبود دید دور و نزدیک شما هستند.

ACUVUE® OASYS with HYDRACLEAR® PLUS Technology Contact Lenses

کار با دستگاه های دیجیتال و محیط های چالش برانگیز مانند محیط های بدون تهویه مطبوع، سرد یا هوای خشک و غبارآلود می توانند باعث ناراحتی و تحریک چشم ها شوند.
ACUVUE OASYS® لنزهای تماسی با فناوری HYDRACLEAR® PLUSبه نحوه کار فیلم اشک آور شما کمک می کند تا با ایجاد یک فیلم اشک آور پایدار کمک کند تا راحتی استثنایی را در محیط های چالش آور فراهم کند. این لنزهای تماسی آکوویو به صورت ماهانه با نسخه های اصلاح نزدیک بینی و دور بینی در دسترس هستند.
آیکون روشنایی خورشید: لنز های آکوویو دارای بالاترین سطح محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش ‡ موجود در لنزهای تماسی.
نماد ساعت فناوری HYDRACLEAR® PLUS: به شما کمک می کند تا یک فیلم اشک آور پایدار داشته باشید تا راحتی استثنایی را فراهم کند.
نماد علامت تیک رضایت تضمین شده: اگر ۱۰۰٪ از لنزهای تماس با نام تجاری ACUVUE خود راضی نیستید ، آنها را ظرف ۹۰ روز برگردانید و ما پول شما را پس می دهیم.

ACUVUE® OASYS Contact Lenses for Astigmatism

 خانواده لنز های طبی آکوویو آسایش استثنایی ثبات بینایی ( عدم حرکت زیاد لنز آستیگمات در چشم) را در این لنز های تماسی برای آستیگماتیسم برآورده می کند – هنگامی که اشیا در همه فاصله ها تار و سایه هستند ، که اغلب با دور بینی یا نزدیک بینی همراه هستند.  ACUVUE OASYS® for ASTIGMATISM لنزهای تماسی فصلی است.
آیکون روشنایی خورشید نشن دهنده ی بالاترین سطح محافظت لنرهای طبی آکوویو در برابر اشعه ماورا بنفش ‡ موجود در لنزهای تماسی است.
نماد ساعت فناوری HYDRACLEAR® PLUS به حداقل رساندن خشکی و حفظ رطوبت به ایجاد ثبات در فیلم اشک کمک می کند.
نماد علامت تیک رضایت تضمین شده اگر ۱۰۰٪ از لنزهای تماس با نام تجاری ACUVUE خود راضی نیستید ، آنها را ظرف ۹۰ روز برگردانید و ما پول شما را پس می دهیم. شرایط و ضوابط را مشاهده کنید.

ACUVUE® OASYS 1-DAY with HydraLuxe™ TECHNOLOGY

اگر چشمان شما از خیره شدن به دستگاه های دیجیتال یا کار در محیط هایبدون تهویه مناسب احساس خستگی می کند ، لنزهای تماسی روزانه ACUVUE OASYS with با HydraLuxe ™ می توانند به روزهای سخت شما کمک کنندو تا حد زیادی راحتی را همراه با اصلاح نسخه های نزدیک بینی و دور بینی را به چشمانتان برگردانند.
 نماد رطوبت روی بسته بندی لنز های روزانه آکوویو نشان دهنده چیست؟ عملکرد استثنایی را فراهم می کند و کمک می کند تا احساس خستگی چشم به به چایان برسد. این محصول با رسوبت بالا طراحی شده است تا به شما کمک کند تا جهان شما واضح تر ، روشن تر ، شفاف تر به نظر برسد.
نماد مصرف یکروزه روی بسته بندی لنز های آکوویو نشان دهنده چیست؟ ۱ روزه ACUVUE OASYS® لنزهای تماسی یکبار مصرف هستند که در بسته های مناسب موجود هستند. درباره  نماد خورشید روی بست بندی لنز های تماسی آکوویو: بالاترین سطح محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش ‡ موجود در لنزهای تماسی.
نماد UV نشان دهنده چیست؟ لنز های طبی روزانه آکوویو در بالاترین سطح بلاک کننده ی اشعه ی یووی خورشید هستند.
نماد ساعت نشان دهنده چیست؟ با فناوری انحصاری HydraLuxe our ما راحتی ، بینایی و مدیریت روز را تجربه کنید. این لنز تماسی دارای خواصی مانند اشک است که با فیلم اشک آور طبیعی شما کار می کند ، راحتی و کارایی تمام روز را فراهم می کند.
نماد علامت تیک نشان دهنده ی چیست؟ رضایت تضمین شده، اگر ۱۰۰٪ از لنزهای تماس با نام تجاری ACUVUE® خود راضی نیستید ، آنها را ظرف ۹۰ روز برگردانید و ما پول شما را پس می دهیم. شرایط و ضوابط را مشاهده کنید.

ACUVUE® OASYS Brand Contact Lenses for Presbyopia

با استفاده از لنزهای تماسی با مارک ACUVUE OASYS PR برای PRESBYOPIA ، حتی در یک محیط چالش برانگیز دید نزدیک ، دور خواهید داشت.
آیکون روشنایی خورشید: بالاترین سطح محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش ‡ موجود در لنزهای تماسی.
نماد ساعت فناوری HYDRACLEAR® PLUS: به ایجاد ثبات فیلم اشک ، به حداقل رساندن خشکی و حفظ رطوبت کمک می کند.
نماد علامت تیک رضایت تضمین شده: اگر ۱۰۰٪ از لنزهای تماس با نام تجاری ACUVUE خود راضی نیستید ، آنها را ظرف ۹۰ روز برگردانید و ما پول شما را پس می دهیم.