سولکو Soleko

معرفی لنزهای سولکو Soleko

لنز طبی سالانه سولکو SL38

مواد هیدروژلی گستره وسیعی را در برمیگیرد و عنوان soft lens تمامی آنها را در بر می گیرد.
آنچه بر طبق بررسی های کلینیکی تائید  شده است تعریف ویژگی هائی مانند سازگاری قوی و پایداری شیمیایی برای مواد هایدروژلی می باشد.
در این زمینه Soleko  با تکنولوژی های بسیار پیچیده انواع مختلفی از لنزها را فرموله و طراحی نموده است .
کانتکت لنزهای هایدروژلیSoleko  رضایت کامل متخصصان در زمینه های عملی و همچنین بیشترین انتظارات بیماران و استفاده کنندگان لنزهای تماسی را در زمینه مطلوب بودن کیفیت بینائی، راحتی و به طور کلی سلامت چشم را برآورده می سازند.
کمپانی ساخت لنز سولکو علاوه بر اصلاح نزدیک بینی، لنز های طبی آستیگمات را نیز روانه ی بازار کرده است.

لنز آستیگمات سالانه سولکو  SL38 Toric 

لنز های اصلاح آستیگمات سولکو نیز با اکسیژن رسانی و راحتی بالای خانواده لنز های سولکو همراه هستند و با حفط موقعیت خود در چشم، کمترین میزان گردش در چشم را در بین لنز های اصلاح آستیگمات دارند.
لنز طبی رنگی سالانه سولکو Soleko Queens
لنز سولکو از بهترین و راحت ترین لنزهای چشمی در دسته لنز های طبی رنگی سالانه است که اگر از مصرف کنندگان لنز طبی رنگی باشید حتما نامش را شنیده اید.
لنز Soleko Queens محصول کشور ایتالیا بوده و با حجم آب۵۵ ٪ و اکسیژن رسانی بالا از راحت‌ترین لنز های طبی رنگی سالانه به شمار میرود و رضایت اغلب مصرف کنندگان را به دنبال داشته است.
این محصول با دیامتر ۱۴ میلیمتر دارای طراحی به روز و تنوع رنگی خاص و طبیعی است ، همچنین طراحی این لنز بر روی چشم های تیره نتیجه ی دلچسب و طبیعی داشته و همین مسئله این لنز چشمی استاندارد و زیبا را از پرفروش ترین لنز های طبی رنگی سالانه در خرید های حضوری قرار داده است.
این لنز سولکو ساخت کشور ایتالیا می باشد. و مواد اصلی تشکیل دهنده این لنز Polymacon است.
شرکت Queen’s Solitaire محصول سالانه خود را در ۷ رنگ در اختیار مصرف کنندگان قرار داده است.
  • (Blue (blu 2
  • (Yellow (Giallo
  • Spice
  • (Light Green (Verde
  • (Pearl (Perla
  • Jade
  • Acqua
لنز طبی رنگی فصلی سولکو Soleko Queens
بدون شک از بهترین و باکیفیت ترین لنز های طبی رنگی فصلی هستند.
لنز طبی رنگی فصلی سولکو محصول کشور ایتالیا از معدود لنزهای چشمی سیلیکون هایدروژل موجود در بازار ایران است که قابلیت اکسیژن رسانی این لنز ها تا ۶ برابر بیشتر از لنز های دیگر است.
متریال ساخت این محصول Ocofilcon ld با حجم آب تشکیل دهنده ی ۴۳% می باشد.
لنز های رنگی فصلی سولکو به صورت طبی (نمره دار ) و زیبایی موجود می باشد. این محصول قابلیت اصلاح نزدیک بینی را تا نمره ی -۶٫۰۰ دارد.
لنز های رنگی فصلی سولکو با دیامتر ۱۴٫۲ و با طراحی دور دار، بزرگنمایی طبیعی به چشم می دهند.
این شرکت علاوه بر کیفیت و راحتی بی نظیر لنز های چشمی در رنگ آمیزی نیز سبکی طبیعی و خاص داشته که این محصول را در زمره ی محبوب ترین لنز های طبی رنگی قرار داده است. این محصول در ۸ رنگ موجود است.
Soleko یک تولید کننده لنزهای تماسی ایتالیایی است و از سال ۱۹۷۵ لنزهای تماسی رنگی را تولید می کند. تمام لنزهای تماسی سولکو برای شما در ایتالیا ساخته شده است. Soleko بخاطر طراحی خاص و زرق و برق دار خود در لنزهای رنگی Queen’s شناخته شده است. زیرا لنز های رنگی فصلی سولکو در چشم بسیار زیبا و طبیعی به نظر می رسد و همچنین بسیار راحت است.
لنزهای رنگی سولکو  در گزینه های متنوعی از رنگ و طیف وسیعی از قدرت اصلاحی در دسترس هستند. بعلاوه تمام لنزهای تماس Soleko در یک بسته بندی بسیار زیبا تحویل داده می شوند. Queen’s Trilogy لنزهای تماسی ماهانه رنگی با ضریب واقعی wow هستند که با استفاده از ۳ تن رنگ جداگانه ایجاد شده اند. در ۸ رنگ موجود است. Queen’s Solitaire لنزهای تماسی ۳ ماهه هستند و ظاهری عمیق ، شدید و طبیعی را ارائه می دهند که در ۸ رنگ موجود است.