سولوتیکا Solotica

معرفی لنزهای سولوتیکا

مجموعه های سالانه لنز سولوتیکا Solotica 

Hidrocor محبوب ترین در بین مجموعه لنزهای تماسی رنگی هستند. در ۱۲ رنگ خیره کننده و بدون دور، مناسب برای استفاده روزانه موجود است.
Hidrocor Rio سایه خیره کننده بدون دور، مناسب برای استفاده روزانه رنگهای طبیعی– این طیف محبوب دارای دور است که لبه خارجی عنبیه را برای نمای کمی برجسته افزایش می دهد. در ۹ رنگ خیره کننده ، مناسب برای استفاده روزانه موجود است.

مجموعه های فصلی لنز سولوتیکا

Hidrocor Monthly – با الهام از زیبایی مجموعه سالانه Hidrocor ، لنزهای تماسی Hidrocor ماهانه برای استفاده روزانه مناسب هستند ، ماهانه جایگزین می شوند و در ۵ رنگ موجود هستند.
Solflex Natural Colors – با الهام از زیبایی مجموعه سالانه Natural Colors ، لنزهای تماسی ماهانه Solflex برای پوشیدن روزانه مناسب هستند ، ماهانه جایگزین می شوند و در ۷ گزینه رنگی موجود هستند.
Color Hype – به دنبال لنزهایی برای Cosplay یا یک رویداد هستید ، کافیست نگاهی به کاتالوگ این کالکشن یاندازید. مناسب برای پوشیدن روزانه و موجود در ۳ تناژ رنگی.
لنز رنگی سالانه سولوتیکا ریو Rio

معرفی لنزهای رنگی سولوتیکا به بیان کمپانی تولید این محصول:

ما در زمینه تولید لنزهای تماسی پیشگام هستیم ، منشا آن برزیل و بیش از ۷۰ سال میراث فرهنگی است و از سال ۱۹۴۹ لنزهای تماسی را تولید می کنیم. ما از همه رنگ های شگفت انگیز زیبایی طبیعی برزیل الهام می گیریم. از سبزهای تیره و عمیق جنگل های بارانی آمازون تا آبی روشن و خاکستری های پرشور آبشار ایگوازو ، برزیل نه تنها بزرگترین کشور آمریکای جنوبی است بلکه مسحورکننده ترین و سرزنده ترین است. ما می خواهیم دنیای رنگارنگ خود را از طریق مجموعه بین المللی لنزهای رنگی پرفروش خود با شما به اشتراک بگذاریم. ما نمی توانیم تأکید کافی بر میزان فکر ، دقت و توجه به جزئیات در مورد هر محصولی که در Solotica طراحی و تولید می کنیم ، داشته باشیم. ما امیدواریم که شما از دنیای رنگارنگ ما لذت ببرید و همانطور که از آوردن لنزهای تماسی ما لذت می بریم عاشق پوشیدن لنزهای تماسی ما هستند ما از ملاقات شما خوشحالیم – خرید این محصول بر شما مبارک!

گواهینامه های بین المللی سلامتی کمپانی سولوتیکا:

و سلامتی شما در قلب هر کاری است که ما انجام می دهیم. ما بسیار مفتخریم که گواهینامه های شناخته شده بین المللی خود را برای تولید محصول و کنترل کیفیت با شما به اشتراک می گذاریم.
گواهینامه GMP – تأیید ANVISA برای تمام مراحل تولید لنزهای تماسی. صدور گواهینامه ISO 13485: 2003 – صدور گواهینامه سیستم کیفیت. صدور گواهینامه CE – تأیید روند تولید لنزهای تماسی. FDA – سازمان غذا و دارو ایالات متحده آمریکا – مجوز بازاریابی لنزهای ما در ایالات متحده. گواهی SFDA – سازمان غذا و داروی عربستان – مجوز بازاریابی لنزهای ما در عربستان سعودی. گواهی TGA – اداره کالاهای درمانی استرالیا – مجوز بازاریابی در استرالیا. گواهی COFEPRIS – مجوز بازاریابی در مکزیک.
همه این کارها ایمنی و کیفیت لنزهای تماسی تولید شده در اینجا را تقویت و اثبات می کند و یک موفقیت مهم برای یک تولید کننده برزیلی لنزهای تماسی شناخته شده در سراسر جهان است.