کریستال ژلفلکس Crystal Gelflex

معرفی لنز رنگی فصلی کریستال
لنز رنگی کریستال کالرز ساخت کمپانی ژلفلکس استرالیا می باشد، که از زمان آغاز به کار در سال ۱۹۷۱، کمپانی لنز Gelflex (ژلفلکس) تمرکز جدی بر کیفیت لنزهای تماسی و طراحی خلاقانه داشته است. تمرکز اصلی کمپانی ژلفلکس Gelflex همیشه سلامت، راحتی و کیفیت بینایی بیماران بوده است و با عرضه ی لنز رنگی کریستال ژلفلکس توانسته رسالت خود را به پایان برساند.
لنز رنگی کریستال زلفلکس دارای ۴۳% حجم آب میباشد ، این مسئله منجر به راحتی لنز بر سطح چشم میگردد. علاوه بر این ۴۳%حجم آب در لنز های طبی رنگی کریستال ژلفلکس اکسیژن رسانی این محصول را بسیار بالا برده و میتوان از لنز های رنگی فصلی کریستال ژلفلکس به عنوان راحتترین لنز های فصلی رنگی نام برد.
امتیازی که در لنز رنگی کریستال ژلفلکس منجر به فروش بالای آن شده است ، رنگ آمیزی خاص و امروزی آن میباشد، کمپانی ژلفلکس ، کالکشن کریستال کالرز را در ۸ رنگ و به دو صورت لنز رنگی طبی (نمره دار) و لنز رنگی آرایشی به بازار عرضه کرده است، که با توجه به قیمت مناسب، اکسیژن رسانی بالا و رنگ و طراحی لاکچری اش در سبد پیشنهادی ما جای گرفته است. قطر لنز های رنگی کریستال ژلفلکس ۱۴٫۲mm میباشد که منجر به بزرگنمایی بسیاز طبیعی لنز برروی قسمت رنگی چشم شما میشود.
اگر چشمان تیره ای دارید و همیشه در انتخاب لنز رنگی نگران تیره شدن لنز در چشمتان و عدم تغییر هستید ، لازم است بدانید لنز های رنگی کریستال ژلفلکس روی چشم تیره به کررات تست شده و قرار نیست روی چشمان شما بی رنگ و حس جلوه کند و اتفاقا زیبایی و شادابی چشمان شما را دو چندان میکند.
در ساخت و طراحی لبه ی لنز های رنگی کریستال ژلفلکس از فناوری Radial Edge استفاده شده است که لبه ای بسیار نازک و فوق العاده راحت ایجاد می کند و شما میتوانید تجربه ی زیبایی منحصر به فرد همراه با راحتی بسیار بالایی با لنز های رنگی کریستال ژلفلکس داشته باشید.
لنز های رنگی کریستال ژلفلکس جهت حفط بهداشت و راحتی بالا به صورت monthly (فصلی) به بازار عرضه شده اند، طول عمر لنز زنگی ژلفلکس ۳ماه میباشد ور در صورت رعایت اصول مراقبت لنز در دوران مصرف منجر به هیچگونه خشکی و یا عفونت چشمی نمیگردد.
علاوه بر این ها لنز رنگی کریستال ژلفلکس دارای FDA آمریکا میباشد.
لنز رنگی کریستال ژلفلکس بیش از آنچه در ایران با آن آشنایی داریم در جهان شناخته شده است، در بیش از ۴۰ سال به عنوان رهبر صنعت لنزهای تماسی بوده است، کمپانی تولید لنز رنگی ژلفلکس  Gelflex دارای دستاوردهای قابل توجهی از جمله:
  1. اولین و تنها کارخانه تولید قالب ریخته گری لنز چشمی استرالیا است.
  2. تولید اولین لنزهای تماسی هیدروژل در جهان.
  3. تولید نخستین لنزهای اسکلرال قابل نفوذ در کودکان در جهان.
  4. در حال حاضر تنها لنزهای تماسی یکبارمصرف دنیا با رنگ خاص تقویت شده در تولید لنزهای Gelflex از فناوری Radial Edge استفاده شده است که لبه ای بسیار نازک و فوق العاده راحت ایجاد می کند.
تمرکز بر روی تولید لبه های این چنینی تضمین می کند که نه تنها خوب بنظر می رسید بلکه احساس خیلی خوبی دارید.
از ویژگی های لنز ژلفلکس می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • دارای FDA آمریکا و تولید کشور استرالیا می باشد.
  • دارای ۸ رنگ متنوع بوده که متناسب با هر سلیقه و هر رنگ چشمی است.