فرشلوک Freshlook

معرفی لنز رنگی فرشلوک

مجموعه لنز های چشمی FreshLook دارای تنوع گسترده ای هستند. لنز رنگی فرشلوک محصول کشور آمریکا و پر فروش ترین لنز رنگی دنیا می باشد. طراحی لنز های رنگی فرشلوک به گونه ایست که رنگ لنز تماسی با رنگ چشم شما ترکیب می شود تا جلوه ای فوق العاده طبیعی داشته باشد.

ابتدا رنگ مورد علاقه خود را پیدا کنید!

گالری تصاویر لنز رنگی فرشلوک را ورق بزنید تا ببینید که چگونه لنز های رنگی FreshLook در چشم واقعی دیده می شود. لنز های رنگی فرشلوک در دو دسته ی COLORS و COLORBLENDS طراحی و عرضه شده اند. که در ادامه به توضیح کامل این دو دسته میپردازیم.

لنز های رنگی فرشلوک در دو نوع زیبایی(بدون نمره) و طبی رنگی (نمره دار) به بازار عرضه میشوند.

لنز فصلی فرشلوک

سری FreshLook Colorblends:

FreshLook Colorblends در ۱۲ طراحی عالی موجود است که رنگ چشم شما را با رنگ طبیعی و مکمل تقویت می کند.
لنزهای ماهانه یا فصلی: لنز رنگی فرشلوک به مدت ۳۰ روز متوالی قابل استفاده است،اگر بخواهید فقط در مهمانی ها و هفته ای چندبار استفاده کنید تا سه ماه عمر میکنند. لنز های رنگی سری FRESHLOOK COLORBLENDS هم برای استفاده آرایشی و هم برای نسخه های پزشکی، به جای عینک در دسترس است. لنزهای رنگی فرشلوک برای حفظ رطوبت و سلامت چشم شما، بسیار راحت با محتوای آب بالا هستند . در صورت رعایت اصول بهداشتی مصرف لنز چشمی، با لنز رنگی فرشلوک دچار هیچگونه خشکی چشم و یا عفونت چشمی نمیشوید.

اطلاعات بیشتر درباره FreshLook Colorblends:

لنزهای تماسی FreshLook Colorblends از تولیدات، تولید کننده برجسته اپتیکی Alcon است،که در بین محصولات شرکت آلکان، لنزهای رنگی ماهانه(فصلی) فرشلوک پرفروش ترین هستند. این لنزها هم برای استفاده های آرایشی و هم برای نسخه های چشم پزشکی به جای عینک در دسترس هستند. اگر به اصلاح بینایی نیاز ندارید ، به سادگی رنگ خود را انتخاب کنید سپس ۰٫۰۰ را به عنوان قدرت خود انتخاب کنید. اما اگر میخواهید از لنز نمره دار به عنوان جایگزین عینک استفاده کنید ، نمره ی چشم خود را در کادر انتخاب کنید و در صورت نیاز به راهنمایی برای خواندن نسخه و وارد کردن شماره ی لنز با ما در ارتباط باشید.
FreshLook Colorblends برای دید راحت و شفاف تا ۳۰ روز متوالی و یا در صورت استفاده با فاصله در جلسات و مهمانی ها طی سه ماه فرموله شده است ، به شرط آنکه هر شب تمیز و در محلول نگهداری شود. آنها از متریال نرم و انعطاف پذیر Phemfilcon A ساخته شده و دارای محتوای آب زیادی هستند تا در تمام مدت استفاده، چشم شما را هیدراته و سالم نگه دارند. این لنزها برای ترکیب شدن با رنگ چشم فعلی شما بسیار مناسب هستند ، و سبک جدید و طراوت منحصر به فردی را به صورت شما می دهند.
اگر چشمان روشنی دارید ، چرا FreshLook Colorblends را با رنگ های سبز ، خاکستری یا آبی امتحان نمی کنید؟ رنگ های قهوه ای ، فندقی خالص و عسلی فرشلوک به مشتریان با چشمان تیره بسیار توصیه می شوند.
اگر به دنبال یک لنز رنگی پررنگ و ظاهری تازه و جدید هستید ، True Sapphire ، Gemstone Green ، Amethyst Stirling Grey یا Blue Brilliant را امتحان کنید.

مشخصات فنی لنز تماسی FreshLook COLORBLENDS تولید کننده:

مارک:  FreshLook Alcon

نوع لنز: لنزهای تماسی رنگی

ماده: ۵۵٪ آب + ۴۵٪ Phemfilcon A

محتوای آب: ۵۵٪ نفوذپذیری

اکسیژن: ۲۲ Dk / t

قطر لنز: ۱۴٫۵ میلی متر (بزرگنمایی فوق العاده)

منحنی های پایه: ۸٫۶ میلی متر

نمرات موجود: ۰۰٫۰۰ تا ۶٫۰۰-

محافظت در برابر UVA / UVB: خیر

اطلاعات تکمیلی: اگر به هر گونه مشاوره در مورد نحوه خرید آنلاین لنزهای تماسی خود نیاز دارید ، ما در اینجا هستیم تا ۲۴ ساعت در روز ، ۷ روز هفته از طریق گفتگوی واتساپ، پیامک و تلفن به مشاوره انتخاب لنز برای شما بپردازیم.

سری freshlook colors:

 FreshLook Colors لنزهای تماسی رنگی که به رنگ چشم شما عمق و نشاط می بخشند. در ۶ رنگ مختلف ارائه شده است. این لنزها برای افزودن نشاط و عمق رنگ به ظاهر طبیعی شما طراحی شده اند و در ۶ رنگ مختلف وجود دارند: آبی ، بنفش ، سبز ، خاکستری مه آلود ، فندقی و آبی یاقوت کبود. ما ۴ مورد اول را برای چشم های روشن تر و ۲ مورد دوم را برای رنگ های تیره توصیه می کنیم.
شما می توانید از رنگهای FreshLook استفاده کنید ، خواه به طور معمول از لنزهای تماسی استفاده کنید یا نه. از آنجا که Ciba Vision سازنده شناخته شده لنزهای تماسی است ، می توانید مطمئن باشید که برای استفاده از FreshLook Colors لنزهای راحت و ایمنی هستند. آنها با محتوای ۵۵٪ آب ساخته شده اند تا زمانی که لنز ها را مصرف میکنید ، احساس هیدراته و بدون تحریک داشته باشید.

مشخصات فنی لنزهای تماسی FreshLook Colors تولید کننده:

مارک: سیبا ویژن FreshLook

نوع لنز: لنزهای تماسی ماهانه

ماده: ۵۵٪ آب + ۴۵٪ Phemfilcon A

محتوای آب: ۵۵٪

نفوذپذیری اکسیژن: ۲۲ Dk/t

قطر لنز: ۱۴٫۵ میلی متر

منحنی های پایه: ۸٫۵ میلی متر

محافظت در برابر UVA / UVB: بله

Fereshlook one day لنزهای روزانه:

فوق العاده راحت و بهداشتی، محتوای زیاد آب برای چشم های سالم و مرطوب. دارای ۴ رنگ عالی برای انتخاب شما عزیزانی که به دنبال خرید لنز های رنگی نمره دار روزانه هستید. ساخته شده از مواد نرم و انعطاف پذیر برای تناسب راحتی و زیبایی.
اطلاعات بیشتر در مورد FreshLook One Day: لنزهای تماسی FreshLook One Day ، ساخته ی متخصصان برجسته اپتیکی شرکت Alcon آمریکا می باشد ،این لنزهای تماسی رنگی یکبار مصرف روزانه برای استفاده های آرایشی و بهداشتی و تجویزی (نمره دار برای اصلاح دید و جایگزینی عینک)در دسترس هستند ، کافی است رنگ خود را انتخاب کنید و سپس ، اگر به اصلاح بینایی نیاز ندارید ، ۰٫۰۰ را به عنوان قدرت خود انتخاب کنید. پوشیدن FreshLook One Day راحت است و استفاده از آن آسان است ، حتی اگر به لنزهای تماسی عادت نداشته باشید. این لنزها از Neflicon A ساخته شده اند ، لنزهای نرم و انعطاف پذیری هستند که در طول روز به طور ایمن می نشینند و دارای آب زیادی هستند تا از رطوبت چشم شما اطمینان حاصل کنند. نتیجه یک احساس تازه ، سالم و ظاهری چشم نواز است.
اگر چشمان آبی دارید ، توصیه می کنیم رنگ های آبی یا خاکستری FreshLook را امتحان کنید تا عمق قابل توجهی اضافه کنید. کسانی که چشمان قهوه ای دارند ممکن است بخواهند Pure Hazel را تست کنند ، که قسمت های تیره چشم را روشن می کند. با استفاده از رنگ سبز می توان چشمهای سبز را حتی بیشتر زنده کرد.

مشخصات فنی لنز تماسی FreshLook One Day سازنده:

مارک: FreshLook Alcon

نوع لنز: لنزهای تماسی روزانه

ماده: ۶۹٪ آب + ۳۱٪ Nelfilcon A

محتوای آب: ۶۹٪ نفوذپذیری اکسیژن: ۲۶ Dk / t

قطر لنز: ۱۳٫۸ میلی متر

منحنی های پایه: ۸٫۶ میلی متر

قدرت موجود: ۶٫۰۰- تا ۰٫۰۰

محافظت در برابر UVA / UVB: خیر